Category: 
Sort by: 

Smith, Glenn Principal
Benavidez, Beth Assistant Principal
Da Silva, Scott Activities Director
Schneider-LeMay, Carrie 8th Grade/Lead Counselor
Cote, Robin 7th Grade Counselor
Brown, Sally 6th Grade Counselor
Madsen , Cory Check and Connect Coordinator

Austin, Laurie Special Education
Battle, Michelle
Broughton, Toni 7B ScienceTeacher
Bullock , Jennifer 8A Reading Teacher
Butler, Ellen Girls PE
Camacho, Nancy
Campo, Andrew Band Teacher
Carver, Tonya 7B Language Arts Teacher
Cleary, Sara 8th Social Studies Teacher
Cowan, Catherine 6A Science Teacher
Cox, Pamela 8th Grade Math
Crain, Darcy 8B Social Studies
Cross, Logan 7A Social Studies
Cullinane, Melanee 6B Math
Cunningham, Chad 21C Math
Da Silva, Scott Activities Director
Durall, Veronica
Englehart, Caitlin Art
Farrington, Amy Science
Farrington, Lissa 8A Language Arts
Faust, Crystal 8 BMath
Freeman, Katherine Gifted & Talented and RtI Coordinator
Gabardi, Angela Computer/Theater Teacher
Gapp, Cindee Detention Teacher
Hughes, Carrie 7A Math
Ikenouye, Maggie ESS
Keel, Ty 8A Social Studies
Kelly, Ericka 6A Social Studies Teacher
Lang, Brittany 8B Science
Margoles, Sara 8A Science
Martinez, Melinda Family & Consumer Science Teachers
Mason, Brian 7B Social Studies
Mihane, Kaitlin New Pathways
Mitchell, Don 6B Science
Mullikin, Kevin 6 Math Teacher
Mustoe, Keri Industrial Technology Teachers
Nall, Renee Agricultural Science
Nelson, Kathleen ESS Teacher
Ott, Kate 21C Science
Padilla, Dorothena
Queen, Tori 7A Science
Rielley, Candy 7B Math
Sanchez, Stacey
Schneider-LeMay, Carrie 8th Grade/Lead Counselor
Shane, Bennett
Sitton, Robert 21C Social Studies
Small, Tanner Boys PE
Tripp, Rita 6B Language Arts Teacher
Wells, Terry Media Specialist/ Library
Wesley, Chase ESS
Whitehead, Linda 7A Language Arts
Zdanowski, Katie Assistant Band Director

Anderson, Joni Assistant Principal Secretary
Jackson, Diane Security Secretary
McConnville, Terri Principal Secretary
Stevens, Penny Activties Secretary

Master, Web
Quail, Marcus
Rapp, Dan